ДЛЯ НАТХНЕНННЯ ТВОГО СТИЛЮ

"Як підвищити рівень свого стилю"

sp-template-quote-icon.png

Не забувайте одне із основних правил граматики стилю - формуйте свій гардероб свідомо і виключно із якісних речей, які будуть радувати вас багато сезонів. Будь-яка спроба заощадити на собі призведе лише до одного - на вас теж захочуть зекономити.

Черпайте ідеї зі своєї мрії! Вони керують нашим стилем та нашим життям!

 — Анастасія Іванова

Nailuna_by_Anastasiia_Ivanova-36.jpg

Запамʼятайте, говорячи про стиль, ми звертаємо увагу не лише на правильний вибір одягу та аксесуарів, а й на власну поведінку, жести та звички. Жіноча хода говорить про жінку більше, ніж її одяг, а правильна постава – це важливий показник вашого ставлення до себе. Контролюйте те як ви йдете, стоїте чи сидите.

Yak_pidvyshyty_styl-0.png

Дотримання бізнес дрес-коду - це не забаганка, а необхідність, яка демонструє ваш професіоналізм та ставлення до себе. Базовий діловий гардероб - це ваша відповідь на питання "Що ж мені одягти?". Тут діє ряд правил, яких потрібно дотримуватись.

 • Ділова палітра має викликати довіру. Зніміть те, що привертає зайву увагу.
 • Ділове вбрання не може бути викликаючим і сексуальним.
 • Речі повинні бути виготовлені з щільних, не рихлих тканин (жодного трикотажу та джерсі).
 • Ваші речі мають бути в ідеальному стані, адже ковтунці, зачіпки, плями не сумісні з поняттям «успішна жінка».
 • Охайність, елегантність і привабливість - основа ділового гардероба.
Yak_pidvyshyty_styl-1.png

Вибір одягу для бізнесу вумен - це гра в сапера - один крок не туди і вся місія провалюється!

А як щодо взуття, сумки, прикрас та інших важливих “супутників” жіночого образу? Ці фактори також додають свою вагому ноту у загальну симфонію вашого зовнішнього вигляду.

 • Взуття. Ділове взуття - комфортне, стримане та якісне. Взуття має бути доречним: кросівки - в спортзал, вечірні туфлі - в театр.
 • Сумка. Сумка - це візитна картка жінки. Порядок у сумці, лад на робочому місці - це порядок у вашій голові. Сумка має бути місткою, але, в жодному разі, не громіздкою.
 • Прикраси. Прикраси мають відповідати образу, підкреслювати діловий стиль, немає потреби одразу надягати всі ті коштовності, що у вас є - знайте міру.
Yak_pidvyshyty_styl-2.png
 • Парфумерія. Надавайте перевагу легким та свіжим ароматам, амбре активних парфумів є недоречним - це заважатиме вам і колегам.
 • Макіяж. Стриманий діловий макіяж - це не його відсутність, але діловий етикет не допускає яскраві кольори та блискітки.
 • Зачіска. Ділова зачіска повинна бути лаконічною, зібраною та охайною, жодних складних зачісок, плетінь та грубих “начосів”.
Yak_pidvyshyty_styl-3.png

Не забувайте одне із основних правил граматики стилю - формуйте свій гардероб свідомо і виключно із якісних речей, які будуть радувати вас багато сезонів. Будь-яка спроба заощадити на собі призведе лише до одного - на вас теж захочуть зекономити.