ДЛЯ НАТХНЕНННЯ ТВОГО СТИЛЮ

"Сумка - візитна картка жінки"

sp-template-quote-icon.png

Жіноча сумочка по праву може вважатися візитівкою жінки. Її розмір, порядок усередині та інші дрібниці, які, на перший погляд, здаються неважливими, можуть багато розповісти про власницю сумочки. Ця маленька деталь є вкрай важливою для створення стильного образу. 

Жіноча сумка – це не тільки легкість у відчуттях та символ елегантності, але і мистецтво виокремлювати важливе від неважливого.

 — Анастасія Іванова

Women_bag_0.jpeg

Що може розповісти сумочка про свою власницю?

Якщо Леді володіє такими якостями, як стриманість та організованість, то це також знайде своє відображення у її сумці (а саме у її формі, кольорі, розмірі). З високою ймовірністю вона буде лаконічною, стриманого дизайну та маленького чи середнього розміру. 

Якщо жінка любить вирішувати багато справ – її вибір зупиниться на великій, практичній та місткій сумці, котра вміщує у себе велику кількість необхідних їй речей. 

Women_bag-2.jpeg

Порядок або хаос у сумці також закономірно розкриває тему звичок та вміння жінки керувати своїми справами. 

✅Якщо в сумці панує порядок, це транслює організованість і виваженість мислення жінки. Зверніть увагу на власну сумочку або сумку подруги чи знайомої і ви здивуєтесь наскільки точно вигляд і наповнення цього аксесуару відповідає характеру її власниці.  

Традиційно, стан сумочки відображає стан життя жінки. 

✅Підтримання порядку в усьому – це відмінна звичка, яка не лише дисциплінує, а створює траєкторію удосконалення образу життя. 

✅Починаючи з дбайливого і продуманого ставлення до своєї сумочки, ця звичка може змінювати підхід до інших аспектів життя, роблячи його більш організованим та системним. 

✅Наведення порядку у сумочці, насправді, може додати відчуття легкості та вивільнення додаткової енергії для важливих справ! 

Women_bag-1.jpeg

Звʼязок між вибором сумочки та подією

Якщо говорити про вибір сумки, орієнтуючись на події, варто пам'ятати кілька простих правил:

  •  Вечірні заходи. Для таких подій обираємо лише невеликі сумочки – клатчі або мінодьєри. З'явитися на вечірньому заході з великою сумкою – поганий тон і виглядає це, відверто кажучи, не дуже доречно та органічно. Сумка – це один з найголовніших акцентів в образі, що у поєднанні з прикрасами та сукнею, робить його довершеним. Маленька сумочка підкреслить витонченість Леді та її знання фешн-етикету. 
Women_bag-4.jpeg
  • Для повсякденних справ обирайте найзручнішу сумку, яка вам до душі. Для сучасної жінки, яка знаходиться у постійному русі (власниці бізнесу, наприклад, або просто активної жінки, що постійно знаходиться у вирі подій), ідеальним рішенням стане елегантна сумочка середніх розмірів. У сумочку бізнес-леді не обовʼязково має поміщатися ноутбук (для цього є спеціальні сумки для ноутбуків). Однак, краще подбати про те, щоб всі необхідні речі могли легко і організовано розміститися в сумочці. 
  • Для подорожей ідеальним рішенням буде скласти всі речі у валізу, а при собі залишити невелику сумочку з найнеобхіднішим. Рюкзаки, сумки-банани, пакети зовсім недоречно виглядають в образі вишуканої леді. 
Women_bag-3.jpeg

Сумочка - це відображення стилю життя її власниці, тому важливо приділити особливу увагу вибору цього аксесуару, притримуючись основних правил граматики стилю.